Už zase poprvé

Pokaždé, když se mám sejít poprvé s novou partnerkou, mám trému. Vůbec nesejde na tom, kolik prvních schůzek mám za sebou a jak niterně jsem si vědom toho, že není proč mít trému a být nervózní. Stejně jsem pokaždé šíleně nadržený a hrozně nervózní. Projíždím si stále dokola zprávy, které jsme si vyměnili, prohlížím si její fotografie a její profily, mám-li je k dispozici. Noc před schůzkou nemůžu moc spát. Někdy mám nutkání si to udělat, abych měl na chvíli pokoj, ale hned mě zase napadne, že je to blbost, že bych si rande vůbec neužil. Popravdě, je li to možné, snažím se pár dní před schůzkou vysazovat orgasmus, abych se pak do toho dokázal co nejvíc položit a aby mi maximální vzrušení pomohlo překlenout slabší místa.

Teď se převaluji v posteli, je půl třetí ráno, s Ilonou se mám sejít v deset. Přemítám, o čem jsme si psali, představuji si průběh schůzky, snažím se přijít na všechny možné alternativy zahájení, které mohou nastat. S Ilonou jsme se dosud neviděli, ani jsme si nevyměnili fotky. Já navíc neznám žádné její údaje ani tělesné proporce, současně to ale k sobě máme příliš daleko na to, abychom volili vícekolové nabližování, což znamená, že buď to skončí akcí zítra, nebo nikdy. Vzhledem k právě uvedenému dohodli jsme se, že provedeme vícekolově samotnou zítřejší schůzku. Domluvili jsme si několik setkání, místo a čas. Každý z nás může na následující schůzku nedorazit. Dorazíme-li oba na poslední stanoviště, pak já povrdím rezervované prostory a přesouváme se rovnou tam. První stanoviště je vyhrazeno vizuálnímu kontaktu. Uskuteční se v deset. Jen se pozdravíme. Pak pojedu buď domů, nebo budu trnout, aby na druhé stanoviště o patnáct minut později dorazila i Ilona. Časový limit duhého stanoviště je dvacet minut. Měli bychom si vyměnit pár vět, ale neměli hovořit o sexu. Tomu je vyhrazeno třetí stanoviště, na kterém se máme sejít v jedenáct a povídat si nejdéle hodinu. Čtvrté stanoviště je poslední a sejít se na něm máme deset minut poté, co skončí předešlé kolo.

S Ilonou jsem si začal psát před rokem. Nějak zjistila, že by ji zajímal ballbusting. Se sadomasochistickými praktikami nemá žádnou zkušenost. Sdílí mou zálibu v koženém oblečení. Přečetla si mé články na blogu a velmi ji zaujaly. Psala mi, že si představuje, co všechno by se s varlaty bolestivého dalo podniknout. Ráda by objevovala možnosti a poznávala svou sílu. Takvé objevování baví i mě, jsem-li v roli oběti.

Teď je půl jedné a já čekám u východu z obchodního centra, který je určen jako poslední stanoviště. Zatím to probíhalo dobře. Ilona je sympatická třicátnice a něco s rošťáckým pohledem a úsměvem, střední postavy, kulatějším obličejem a černými vlasy po ramena. Navzdory mé nikterák omračující výšce je o půl hlavy menší než já, a to i obutá do černých vysokých kožených kozaček. Oblečena byla do kožené sukně nad kolena a krátkého koženého kabátku. Pod ním měla bílou halenku. První kolo by ustála i bez tohoto outfitu, ale s ním to rozhodně více než posichrovala. Nejprve jsme poklábosili o knížkách a filmech, jídle a psech, pak jsme si v podstatě zopakovali věci, o kterých jsme si už psali. Co od toho čekáme a co tomu chceme sami dát, jenomže teď už měly naše představy konkétní casting. A vidím, že se dočkají i realizace, protože právě vidím Ilonu přicházet. Říkám jí, že jsem moc rád, že ji tu vidím, a líbám jí ruku. Obejmeme se. Ona přitiskne svou tvář k mé. Omlouvám se jí, vytahuji telefon a volám do penzionu, že s námi mohou počítat. Je to dvacet minut chůze, kterou strávíme lehce nezávaznou a lehce lechtivou konverzaci.

Na místo dorážíme o pět minut dříve, než jsme byli objednáni, ale zdá se, že to není problém a sympatická recepční nás odvádí do pokoje. Zařízení je vkusné, střízlivé a funkční. Kožená pohovka, židle, stolek, na zdi masivní kříž, spanková lavice, věšák s pár biči, plácačkami, koženými pouty, řetězy a provazy, veliká váza s rákoskami. V oknech zatažené žaluzie a před nimi těžké závěsy. Tlumené osvětlení.

Ilona si sedá na pohovku, já si klekám těsně před ni na zem, jak bylo dohodnuto. Svlékám se. Chytám do ruky svůj šourek nad varlaty a pokládám koule na špičku a částečně nárt Iloniny boty. Prohlíží si ho.
“Nejdřív bych je chtěla mačkat.”
“Moc rád. Asi bych si měl stoupnout, aby ses nemusela předklánět.”
“Dobrej nápad. Vezmu si rukavice.”
“To budu moc rád.”
Zvedám se na nohy, rozkročím se. Ilona ode mne přebírá koule do svých rukou. Vezme každou kouli mezi palec a ukazovák jedné ruky. Zvolna je začíná tisknout.
“Můžu víc, že?”
“Zatím to není cítit.”
Zesiluje tlak.
“Teď to začíná bolet. Ještě trochu.”
Přitlačí.
“To je ono. Takhle to už vysílá.”
“Co to vysílá?”
“Ta bolest se začíná rozlívat z varlat do břicha. Hřeje to, pálí. Ještě, mužeš víc.”
“Stačí mi to takhle. Vidím v tvých očích, že je ta bolest celkem silná. Jako by tvé oči omdlívaly.”
“Dobře. Ale přeci jen trochu přitlač.”
“Ráda.”
“Teď už mi začal svět černat. Bolest cítím v páteři. Kdybys přilačila ještě, začnu se svíjet.”
“To si nenechám ujít.”
Bolest mě začíná tlačit na zem, ale současně jsem čim dál tím víc vzrušený.
“Zesiluje tvoje erekce.”
“Mohla bys mě přes ně uhodit?”
Pouští mé koule a zpředu mě přes ně pleskne prsty. Ne moc silně.
“Ještě?”
“Rozhodně. Můžeš víc.”
Uhodí větši silou. To je ono. Párkrát vyjedu klínem vpřed a zase zpátky, jako bych šukal vduch.
Uhodí znovu, o trochu silněji. Opět zahýbu pánví.
“To se mi líbí. Přirážíš, když tě to vzrušuje?”
“Přesně.”
“Dobře. Co dál?”
“Můžeš si je vzít do jedné ruky a bít tou druhou.”
“Chci si tě uvázat ke kříži.”
“Máš pravdu, to bude lepší.”
Připoutá mi ruce i nohy. Kříž má řemeny i v oblasti stehen pod třísly a kolem boků, což se nám výborně hodí.
Když je Ilona hotová s mým znehybněním, přitáhne si židli a sedne si na ni přede mne. Palcem a ukazováčkem obejme můj šourek tak, že má varlata v dlani.
“Pěstí?”
“Zkus to.”
Sevře ruku v pěst a praští mne do vajec. Trochu a hned vzápětí silně.
Zaskučím a napnu všechny svaly v těle.
Uhodí znovu. Stejná reakce.
Pak ještě několikrát.
“Je to krásné, jak reaguješ. Nemusím do toho dávat moc síly, přesto mám tvou odezvu plně v moci a pod kontrolou. Mám pocit, že jsem schopná snadno tě dostat do bezvědomí, když budu chtít.”
“Můžeš mi způsobit obrovskou bolest, když budeš chtít. Jsi několik centimetrů od toho to udělat. A já se tomu nedokážu ubránit.”
“Ano. To jsem si celou dobu představovala. Můžu ti způsobit tak velkou bolest, jak se mi zachce. Můžu tě týrat, dokud mě to bude bavit. Budeš křičet bolestí, prosist mě, abych toho nechala, zmítat se v poutech, kroutit se a napínat. A jen já rozhodnu, kdy a jestli to skončí, nebo jestli ti naopak způsobím ještě větší bolest. Je to obrovská moc.”
“Moc se mi líbí, co říkáš. Přesně takhle si to představuji i já.”
Chytne mé koule do obou rukou a začne je drtit v dlaních. Počká si na první projev bolesti, přestane zvyšovat tlak. Počká, až bolest trochu odezní, a začne opět mačkat. Když se postavím na špičky a zakloním hlavu, opět trochu povolí. Pánví jí dám najevo, že můžeme dál. Přitlačí. Počká. Přitlačí. Začíná se mě zmocňovat šílenství. Bolest začíná být nesnesitelná, ale současně chci, aby neskončila. Vidím vzrušení v Iloniných očích. Vidím, jak ji to baví.
“Ještě silněji,” zašeptám na konci sil.
“Ne, to ti stačí.” Pouší mě. Odeznívání bolesti zmítá mým tělem. Ilona poodstoupí a pozoruje mě. Těká pohledem mezi mýma očima a mými varlaty. Rukama si tře stehna.

Má bolest odešla, jen její zbytky pocukávají v nitru varlat. Pomalu ji střídá vzrušení a touha.
“Kopneš mě do nich?”
“Přemýšlím. Asi ano.”
S obavami sleduji její nohu. Párkrát zkusmo napřáhne a pak mě kopne.
Netrefila se přesně. Bolí to, ale agónie to není.
“Myslím, že to chci hodně. Zkus to ještě.”
“Jak chceš.”
Podruhé se trefila dobře. Šplíchanec roztavené oceli projede mím tělem.
“Jo. Přesně tak. Ta byla dobrá,” sípu.
“Také se mi zdá. Baví mě to. Líbí se mi to. To jsem nečekala.”
“Vidíš, já ti to říkal,” stačím říct, než se prohnu bolestí z dalšího kopance do mých varlat.
“Fakt je to skvělý. Víš, naprosto úžasný pocit.”
Odvazuje mě od kříže.
“Teď o tom budu muset přemýšlet. Dává mi to spoustu možností. Chci si nějak urovnat, co s nimi. Jak to spojit s ostatním a tak.”
“Já vím, rozumím ti. Otevřely se před tebou nové dveře.”
“Chci se s tebou za ně zase kousek podívat co nejdřív.”
“Počítej se mnou. Budu při tom moc rád.”

Leonard Sacher avatar
Leonard Sacher
důvěra * spolehlivost * slušnost * empatie * zodpovědnost * diskrétnost * úcta * femdom * S/M * kožené oblečení * biče * ballbusting * cbt * kozačky * rukavice * facesitting * spanking * bičování * fackování * plivání * procházky * nákupy * rákoska * pouta * bolest