Scénář pro Madam Sáru

Pro Madam Saru
(Scénář)

Dnes bych to chtěl opravdu tvrdé. Vím, že toho budu litovat, že budu chtít, ať to okamžitě skončí. Vím, že budu proklínat ten nápad napsat tenhle text. Ale chci to. Chci být ještě dlouho vzrušený při vzpomínce, že jsem prožil to, co tu teď píšu.

Výprask

Nejprve bych chtěl spoutat ruce za zády. Pak dostat do úst roubík. Koženou kuklu bez otvorů pro oči na hlavu. Být na kolenou s hlavou přitisknutou k zemi. A dostávat jezdeckým bičem přes vyšpulený zadek jednu ránu za druhou. Tak asi v dvouvteřinových intervalech. Vedené vší silou. Bez slitování. Bez ohledu na to, jak budu reagovat. Deset, dvacet, padesát, víc. Chci mít zadek seřezaný jako nikdy dosud. Chci to zažít.

Ballbusting

Chci klečet stejně jako pred tím, ruce spoutané za zády, hlavu na zemi, v ústech roubík, na hlavě kuklu. Na šourku obojek a vodítko, aby šel pěkně vytáhnout dozadu. Nejprve bych chtěl mlátit do koulí jezdeckým bičíkem. A pak bych do nich chtěl kopat. V kozačkách. A doopravdy. Chci, aby to neskutečně bolelo, aby se mi dělalo černo před očima. Chci prožít tu absolutní bolest. A pak znovu a znovu. Chci to zažít.

Leonard Sacher avatar
Leonard Sacher
důvěra * spolehlivost * slušnost * empatie * zodpovědnost * diskrétnost * úcta * femdom * S/M * kožené oblečení * biče * ballbusting * cbt * kozačky * rukavice * facesitting * spanking * bičování * fackování * plivání * procházky * nákupy * rákoska * pouta * bolest