Paní Šárka

Ne tak docela pokaždé musí létat rány a stříkat krev. Některá femdom partnerství jsou docela mírumilovná. A docela nenápadná. Paní Šárku znám od chvíle, kdy se nastěhovala do sousedního vchodu. Pět let a něco. Pomohl jsem jí tenkrát s nákupem do pátého patra, nefungoval výtah. Ptala se, co pro mě za to může udělat, a já jí odpověděl, že si mi za to má zavolat pokaždé, když něco bude potřebovat. Volá párkrát do měsíce.

Jsem masochista. Subík jsem do té míry, do jaké je to potřeba k navození té správné situace vedoucí k uspokojení mých masochistických tužeb. Současně mne uspokojuje vědomí uspokojení protějšku, což už má k submisivitě blíž než k masochismu, ale možná je tahle věta celkem obyčejný blábol. Ale k věci. Nijak mě neuspokojuje posluhování dominám, jejich oprašování, verbální adorace, vynášení do oblak, zdůrazňování vlastní nicotnosti v porovnání s jejich božstvím. Na druhou stranu jsem přesvědčen o tom, že si ženy mnoho z toho, co jsem právě vyjmenoval, do značné míry zaslouží. Poskytuji jim tak tedy pohodlí, bezpečí, pozornost a péči, která jim patří, než že bych jim tim snášel důkazy své submisivity.

V tomhle případě se ale nějaký starý submisivní obvod v mém mozku probral po letech spánku k životu a rozhodl se šířit v mé hlavě víru, že paní Šárka je má paní a já jí budu sloužit. No, není mi tak docela nepříjemné se tomu oddat. Tak se sem tam oddám.

Požadavky paní Šárky jsou různorodé. Vyluxovat byt, uvařit večeři, nakoupit, doprovodit na nákup, do kina či na večeři, odvézt někam a pak zase odněkud přivézt, vynést odpadky, převléct postel, vyčistit boty, srovnat věci ve spíži, vydrhnout sporák, vymalovat předsíň a koupelnu, složit nový nábytek, umýt vlasy, masírovat nohy či záda.

Její role při všech mých aktivitách je důsledně pasivní. Stojí nade mnou nebo sedí v křesle a pozoruje mne při práci, většinou spíš po očku při nějaké vlastní odpočinkové činnosti. Čte si, sleduje film, lakuje si nehty. Do toho, co dělám, nikdy nezasahuje.

Je paní Šárka domina? Neptal jsem se. Nikdy jsme se o tom nebavili. Děláme, co vyplyne ze situace. Nesvěřuje se mi, zda ji sexuálně vzrušuje vztah a interakce mezi námi. Něco na tom ale asi vidí, protože jinak by to asi nedělala. Teda samozřejmě kromě toho, že se jí hodí, že pro ni často dělám něco reálného. Z určitého úhlu pohledu spolu vlastně tak trochu chodíme nebo jsme alespoň přátelé. Ale nikdy jsme spolu o ničem nediskutovali, nikdy jsme nedělali žádné plány. Všechna naše setkání se odehrávají ve schématu ona se ozve s požadavkem, já ho splním.

Ví paní Šárka, že jsem pozitivní v testech na femdom a SM? No tak já jí to neřek, ale asi jí toho dost došlo. Nenaznačuje ale vůbec nic.

Určitě se dá říct, že se mnou vychcává. Zneužívá situace a dobroty stárnoucího rozvedeného chlapa s ujetým libidem. No a co, říkám si. Chyběla by mi, kdybych ji neměl.

Leonard Sacher avatar
Leonard Sacher
důvěra * spolehlivost * slušnost * empatie * zodpovědnost * diskrétnost * úcta * femdom * S/M * kožené oblečení * biče * ballbusting * cbt * kozačky * rukavice * facesitting * spanking * bičování * fackování * plivání * procházky * nákupy * rákoska * pouta * bolest