Naďa, moje múza

Naďa. Naďa je moje múza, moje zjevení, moje inspirace. Naďu dokážu pozorovat celé hodiny. Chodit za ní ulicemi, stát poblíž na zastávce autobusu, nastoupit s ní a přisednout si naproti ní. Pozorovat její tvář a vlasy, ruce v kožených rukavicích, které nosí, její tělo oblečené v krásné černé kůži.

Jsou to naše bezkontaktní rande. Naďa mi dá vždycky zprávu, kde a kdy se k ní můžu připojit, a já se až do setkání těším, co bude mít tentokrát na sobě. Kalhoty, sukni, krátkou či dlouhou, bundu, kabát, lodičky, kozačky? Zásadně na sebe nemluvíme, vůbec nekomunikujeme. Nikdo by neuhodl, že jsme tu spolu.

Naďa se prochází městem, já jdu několik kroků za ní. Vychutnávám její chůzi, pozoruji pohyby jejího koženého oblečení. Vcházím za ní do obchodů, sleduji, jak bere do rukou zboží, všímám si zájmu ostatních můžu o ni. Ona také. Je ráda obdivována a středem pozornosti, objektem tajných tužeb a snů.

Chodíme tak i do restaurace. Já rezervuji stůl pro Naďu, posadím se k vedlejšímu a čekám, až Naďa přijde. Pozoruji ji při jídle. To když se rozhodne sednout si ke mně čelem nebo bokem.

Dvakrát jsme byli v kině, koupil jsem lístky vedle sebe. Přišli jsme každý zvlášť, já dříve. Naďa si pak již za tmy přisedla vedle mě. Dotýkali jsme se lokty a rukama, v jednu chvíli i rameny a stehny. Já cítil její vůni a vůni kůže.

Naďa mi dá pokaždé vědět, kdy schůzka končí a rozhoduje o tom, jakým ji zakončíme způsobem.

V restauraci se zpravidla sejdeme na toaletě. Naďa se postaví k zrcadlu, upravuje se, já se postavím zády ke stěně, sleduji ji a masturbuji u toho. Většinou si to dělám sám, ale někdy mě Naďa udělá rukou. Na schodech obchodního domu, někde v průjezdu, v parku. Ale raději má, když si to při pohledu na ni dělám já.

“Děkuji,” píši jí pokaždé, když se pak dopotácím domů. “Rádo se stalo,” odpovídá Naďa.

Leonard Sacher avatar
Leonard Sacher
důvěra * spolehlivost * slušnost * empatie * zodpovědnost * diskrétnost * úcta * femdom * S/M * kožené oblečení * biče * ballbusting * cbt * kozačky * rukavice * facesitting * spanking * bičování * fackování * plivání * procházky * nákupy * rákoska * pouta * bolest