Madam Sára - studio de Sade

Před časem jsem objevil mezi FemDom videi na porno serverech pár videoklipů s česky mluvící dominu luxusního vzhledu. Drobná blondýna s jiskřivým pohledem. S přímým tahem na cíl, zkušenými pohyby. A v koženém kabátě. Později jsem ji objevil na inzertních webech. Madam Sára ze studia de Sade. A našel jsem také interview, které poskytla.

Udělal jsem si poznámku. Ale neodvažoval jsem se. Občas jsem se k té myšlence vrátil. Zkontroloval svou odvahu. A příště znova. Naposledy takhle koncem října. Odvaha tam byla. Zavolal jsem jí. Nejdřív opatrně, jestli jsem ji nemohl vidět na femdom videích. Prý mohl. A že se mi líbil její outfit, jestli se tak dá zařídit. Prý určitě. A že mám rád ballbusting, kopání. Prý ona taky. No tak to bych se tedy rád objednal. Na zítřek. Prý to není problém.

Druhý den stojím před ní. Opravdu pohledná. Hezká. Příjemná. Sedíme naproti sobě a klábosíme. Půl hodiny. K věci i mimo. Pak se šla převléct. Já se svlékl a čekal. Přišla za pět minut. Kožený kabát, kozačky. Zamiloval jsem se.

Klekám si před ni a ona mne začíná kopat. Je krásná. Je v kůži. Připojený jsem hned. Přirážím. Snad se jí to líbí. Mně moc. Užívám si to.

Zesiluje. Sakra. Moc rychle. Brzdím to. Uhýbám. Nechci se dostat do rezistence. Počkám a vrátím se, znovu se nabídnu. Pokračuje, jak přestala. Ouvej, tohle nezvládnu. Jenomže je tak krásná. Tak strašně sexy. Tak přitažlivá. Ale nějak si nerozumíme.

Byla tvrdá. Byli jsme domluveni, že si řeknu. Dával jsem obvyklé signály. Můžeme přidat, je to moc. Potřeboval jsem přidávat pomaleji. Ale jakmile jsem naznačil, že může přitvrdit, začala tam házet rychlosti jednu za druhou. A ke všemu bylo vidět, jak ji to hrozně baví. V nízké intenzitě se trochu nudila. Snad neusne. Ale jak mohla přitvrdit, dostávala se do varu. Strašně mi vadilo, že se nemůžu chytit. Moc jsem chtěl. Moc jsem se s ní chtěl svést na tom tobogánu, horské dráze k pořádným divočinám. Ale řídila moc divoce. Pořád jsem padal ze sedačky. A ona na mě moc nechtěla čekat.

Říkala mi to. Má to ráda hodně tvrdě hned od začátku. Vzít koule do ruky a mlátit pěstí. Jo, to já bych taky chtěl. Ale ona na tom kopci stojí, já se tam musím sápat. Jako když si chcete zahrát s někým, kdo je o tři levely lepší než vy. Je vám blbý, jak mu to kazíte. Je vám blbý, jak vám to nejde.

Sakra, vždyť to taky nedělám prvně. Ne. V jednu chvíli to chci skončit. Křičí na mě, ať se vrátím na pozici. Zastavuju to. Domlouváme se. Začíná znovu pomalu. Štve mě, jak vidím, že ji to nebaví. Sakra, tolik chci, aby ji to bavilo. Prý je to v pořádku. Budeme kopat malinko. Je ironická, nebo to myslí vážně? Kope málo, ale rychle. Ach jo. Kdyby trochu zpomalila. Na tohle se nedokážu naladit. Jenomže přece do toho nemůžu kecat tak strašně. Trochu to chci mít za sebou. Ale ještě víc chci, aby to začalo fungovat.

Konečně se trochu chytám. Říkám si o větší. Je vidět, že přidá ráda. Tak snad. Tak.. Není to ono, ale cítím, že by mohlo. Dnes to ale nebude.

Jsme u konce. Klečím před ní. Dělám si to. Chci kopat. “Malé?” “Větší.” Po pár ranách je po všem. A už vím, že se chci vrátit.

Leonard Sacher avatar
Leonard Sacher
důvěra * spolehlivost * slušnost * empatie * zodpovědnost * diskrétnost * úcta * femdom * S/M * kožené oblečení * biče * ballbusting * cbt * kozačky * rukavice * facesitting * spanking * bičování * fackování * plivání * procházky * nákupy * rákoska * pouta * bolest