Lady Caty

Moje úchylaté preference zůstávají posledních několik let víceméně stabilizované. Ballbusting, kopání do koulí. Kožené oblečení. A zejména a především a naprosto zásadně dlouhé kožené kabáty. To mě doslova odzbrojuje, oslepuje, ohlušuje, zbavuje zodpovědnosti. Prostě mi to totálně smejvá sociální nános a obnažuje třetihorní libido, takže jsou veškerý přínosy evoluce v mým případě pro příštích pár okamžiků v háji.

Takže mě ani nepřekvapilo, že když jsem narazil na profil Lady Caty a zejména na fotografie tady a tady, fotografie, na nichž pózuje v kožených rukavicích, vysokých botách, korzetu a dlouhém koženém kabátě, musel jsem jednat. Pro začátek jsem jí zavolal. Domluvil jsem si návštěvu na druhý den, ujistil se, že mne přijme právě v tom outfitu, který mi odkrvuje mozek, a trochu nerad si vyslech informaci, že na sebe budeme mít pouhou hodinu.

Kus noci jsem věnoval přípravě myšlenkové mapy, do které jsem zaznamenal všechny věci, činnosti, podněty, které jsou pro mne důležité, a aktivity, kterým bych se rád vystavil. Podobnou mapu jsem si připravil už minule pro Madam Cat a tehdy jsem si uvědomil, že je to možná dobrý prostředek, jak alespoň zčásti odhalit ten binec, který nosím v hlavě. A už vím, že budu muset zapracovat na tom, jak tenhle vstup dámě lépe odprezentovat.

Takže den M, hodinu N, minutu O jsem byl na smluveném místě P a volal na číslo Q. Madam si mě prý vyzvedne u vchodu. Čekám, čekám. Nějaký člověk opouštějící budovu mě pustil dovnitř. Čekám, teď už uvnitř. A slyším kroky. Podpatky. Panebože, jestli si sem pro mě přijde v kůži, tak se tu od vzrušení dočista složím, maluju si. A už jde. Zajímavá. Krásná. Vysoká. V kozačkách. Hodně krásná. Ty oči. Krásná. Jsem tu dobře. A že prý mám jít za ní. Jdeme ze schodů a ve mně krvácí slušné vychování z toho, že jsem ze schodů měl jít před dámou. Odkládáme si a jdeme dál a dál až úplně někam dozadu, kde si Lady Caty přede mě sedá a vyzývá mě, ať zaujmu místo před ní.

Snažím se rychle, dopředu trochu mírnit ten femdom, D/S patos. Vysvětluji, jak se se mnou věci mají. Masochista, fetišista, subík jen do té míry, která se očekává od chlapa, který si jde nechat ubližovat od ženy. Tudíž pokora, úcta, obdiv, ale chci zůstat tam na podlaze, nepolezu pod koberec (metafora, kolem byla dlažba). Rozumíme si perfektně. Prezentuji svou přípravu, jak jsem psal, v tomhle bodě mi to celkem drhne. Jsem odeslán do sprchy.

Když se vrátím, Lady Caty sedí tam, kde seděla před tím, ale na sobě má kožený kabát. A to už vím, že jsem pro tuhle chvíli a na tomhle místě a do téhle ženy zamilovanej. Líbám boty, dostávám obojek a na čtyřech, těsně za ní, s tím výhledem před očima, který mi to poskytuje, mizím v útulné mučírničce (ta zdrobnělina se netýká velikosti místnosti, která je naprosto odpovídající), k vyvýšenému křeslu, do kterého si Lady Caty sedá a já si můžu dost pěkně vyhrát s jejíma kozačkama.

Pak se přesouváme ke kladce. Kladka je super. Je to lepší než kříž, umožňuje přístup ze všech stran a pak jednu polohu, ze které mám dost strašnokrásné mrazení, o které jsem ve svých textech už mockrát psal a o kterou v budoucnu Lady Caty určitě poprosím. Lady Caty mi pomocí kladky vytahuje k sobě spoutané ruce vzhůru a začíná se věnovat mému genitálu, který se začíná mít k svétu. Tluče mě rukou přes koule tak, jak jsme se před chvílí domluvili. Bolí mě to a vzrušuje mě to. Dívám se na ni. A chci to od ní. Chci od ní bolest, hodně bolesti. Ale neřeknu jí to. Nechci to zbytečně urychlovat. Nechci pak seskakovat a brzdit. Nastavuji, jdu proti ranám. Vydávám zvuky. Hrozně, hrozně se mi to líbí a dávám jí to na vědomí, říkám jí to.

Kope mě. Zezadu. Škoda, že tu nejsou zrcadla. Snažím se co nejvíc roztahovat a špulit, aby Lady Caty viděla, jak moc se mi to líbí a jak moc to chci. Pak zepředu. A pak, že si pro něco dojde. A vrátí se s rukavicemi na rukou. Varuju ji, že tohle je na poluci. Jsem vzrušený na maximum. Krásná žena v kozačkách, rukavicích a dlouhém koženém kabátě, která mě kope do koulí, to je teď moje absolutně nejerotičtější představa vůbec. A já jsem teď byl uprostřed té představy a všemi póry si jí užíval. Po chvíli si přede mne Lady Caty sedá na lavici, v ruce drží vodítko připevněné k mému obojku a kope mě do koulí. Krásně mě kope do koulí. Nevím, jak dlouho, ale chtěl bych, aby to nikdy neskončilo. Jo, přemýšlení už dávno přebraly ty části mé anatomie, které k tomu nebyly navrženy, ještě že alespoň ta krásnější polovina z nás zůstávala při smyslech.

Nakonec mě Lady Caty odvázala od kladky. Měl jsem si lehnout na záda na podlahu. A pak se stalo něco, co už dlouho ne. Sedla si mi na obličej. Panebože. Tohle mám strašně rád. Sny se mi plní rychleji, než se mi stačí zdát. A teď mě začíná mlátit přes koule. Nastavuji, přirážím. Strašně se mi to líbí. Strašně mě to vzrušuje.

Lady Caty chce, abych si ho honil. Ptám se, jestli už míříme k finále. Ano. Prosím ji, že bych si před ni raději ještě klekl a nechal si ještě trochu zkopat koule. Vyhoví mi. Nemůžu se udělat. Jsem přeplněný emocemi, vzrušením. Lady Caty je trpělivá. Dívám se na ni. Koule v jedné ruce, ptáka v druhé. Půjde to. Za chvíli už špiním psí misku položenou na podlaze přede mnou a vděčně padám k jejím nohám.

Je mi jasné, že se budu muset brzo vrátit. Bojím se ale, jak to bude vypadat v létě. Kožený kabát není zrovna oblečení do letního parna. Ale prý mám být v klidu. V tom sklepě je v létě větší zima než teď, takže to půjde. No, tak to jsem ztracenej.

Leonard Sacher avatar
Leonard Sacher
důvěra * spolehlivost * slušnost * empatie * zodpovědnost * diskrétnost * úcta * femdom * S/M * kožené oblečení * biče * ballbusting * cbt * kozačky * rukavice * facesitting * spanking * bičování * fackování * plivání * procházky * nákupy * rákoska * pouta * bolest