Kopací představa - neodbytná

Nemůžu se zbavit té představy. Nic nefunguje. Pořád to mám před očima a pořád na to myslím.

Stojím nahý naproti ní. Natažené a rozpažené ruce mám připoutány k trámu nad sebou, roztažené nohy k okům v podlaze. Oblečená v dlouhém černém koženém plášti přistupuje blíž a tiskne se ke mně. Cítím intenzivní vůni kůže, slyším její charakteristický křupavý zvuk. Ona objímá mé bezmocné tělo. Hladí mě dlaněmi v kožených rukavicích. Zvedá nohu a stehno tlačí do mého rozkroku. Sténám vzrušením. Líbáme se.

Kouše mne do jazyka, až mi to vhání slzy do očí. Jednou rukou mne uchopí pevně za šourek, obejme ho prsty těsně nad varlaty, která začne mačkat v dlani. Přestane mě kousat ale nepřestává líbat. Uchopí má varlata i druhou rukou a začne je drtit vší silou. Vzdálí své rty od mých a zkoumavě mi hledí do očí. Zasyčím bolestí. Je spokojená. Dlaní mě zlehka plácá zespodu do koulí, které si stále přidržuje druhou rukou. Začínám topořit.

Poodstoupí krok vzad a vzápětí mě silně kopne nártem nohy obuté ve vysokých kozačkách. Prudká bolest napne všechny mé svaly, zvedne mne na špičky. Svíravý pocit projede z rozkroku břichem k bederní páteři a pak se pomalu vrací. Pozorně mne sleduje. Jakmile se přestanu zmítat, kopne mne znovu. Ještě silněji než před tím. Zavyji bolestí a udělá se mi černo před očima. Tiskne se ke mně a ještě než má agónie stačí odeznít, objímá mne a líbá. Visím bezvládně v poutech, bolest mě ovládá. Ona mě hladí a líbá. “Ššššššš,” uklidňuje mě jako malé dítě.

Přechází za mě. Pokouším se nebýt vystrašený a neleknout se každého zvuku, který by naznačoval, že se napřahuje. Začíná mě kopat, rány jsou menší, ale následují jedna za druhou. Zmítám sebou v poutech a křičím bolestí. Snažím se uhnout, ale není kam. Nepřestává. Mám strašně slabé nohy. Cítím jen bolest. Vidím černotu a slyším hlasité šumění.

Byl jsem na zlomek vteřiny bez sebe. Stojí za mnou zcela tiše. Obejme mne rukama. Obličej má těsně u mé hlavy. Slyším její dech. Mělký a rychlý. Jednou rukou chytá mé přirození. Druhou si sáhne mezi mými stehny pro varlata, která ukryje v dlani. Začíná mě velmi pomalu honit. Silně mi ho tiskne. Šourek mi stahuje dolů, co to jde. Pustí ho a plácne mne dlaní přes koule. Nepřestává mě honit. Znovu mě plácne. Ještě, ještě, ještě, ještě. Začínám nekontrolovaně vydávat zvuky. Líbí se jí to. Dává mi stále větší rány a zrychluje i druhou rukou.
“Udělej se. Udělej se pro svou paní. Stříkej, ty moje děvko.”
Chci stříkat. Vlastně ještě nechci. Nevím
“Ty chceš od své paní ještě jednou zkopat?”
“Ano.”
“Chceš, aby tě tvoje paní kopala do koulí?”
“Ano, paní”
“Ale já tě nebudu šetřit”
“Já vím. Chci to.”
“Budu tě kopat do koulí, dokud nebudeš řvát bolestí.”
“Ano! Prosím!”

Najednou stoují naproti mně a napřahuje nohu.

Dneska jsem do ní zamilovaný.

Leonard Sacher avatar
Leonard Sacher
důvěra * spolehlivost * slušnost * empatie * zodpovědnost * diskrétnost * úcta * femdom * S/M * kožené oblečení * biče * ballbusting * cbt * kozačky * rukavice * facesitting * spanking * bičování * fackování * plivání * procházky * nákupy * rákoska * pouta * bolest