Kolegyně - kapitola 2

S koulema pevně sevřenýma v dámské pěsti cupitám za majitelkou té pěsti zaplaťbůh liduprázdnou podzemní garáží. Snažím se tvářit lhostejně. Jestli se někdo později podívá na záznam z kamer, nechtěl bych, aby tomu rozuměl špatně.

Provede mne uličkou mezi auty a oba zmizíme v nenápadných kovových dveřích. Zabouchnou se za námi. Ponurá chodba se ponoří do strašidelného šera. Vede mne dál do útrob podzemí. Nad hlavou máme trubky a kabely, pod nohama beton. Zastavujeme na konci chodby. Další dveře. Odemyká je a táhne mne do místnosti za nimi. Zavírá, zamyká, rozsvěcí. Prudké bílé zářivkové světlo mi vypaluje oči. Mžourám a snažím s rozkoukat. Fuj tajbl. Nějaká společná sprcha to mohla být, ale taky tu docela klidně mohli křížit a pak porážet mutanty. Bílé kachličky na podlaze i stěnách. Kovové traverzy. Uprostřed podlahy čvercová díra, snad mělký bazének.
“Když jsem to tu před časem našla, hned mi bylo jasné, že by se tu dala splnit řada mých snů.” Majetnicky se rozhlíží. “V některých jsi hrál ty. A ty mi pomůžeš zažít.” Pouští moje varlata. Konečně. “Otoč se.” Na zápěstích mi zacvrdlikají kovová pouta. “A teď zase zpátky.” Vyloví šňůru a hbitě jí podváže mé koule. Na ruce zvolna natahuje čené kožené rukavice. “Oceňuji, žes pochopil, co se po tobě chce. Poslouchat, držet a mlčet. Pokračuj v tom.” Stoupne si proti mně a zadívá se mi do očí. Uhnu pohledem. “Ne. Budeš se dívat na mě. Nechci o nic přijít.” Oběma rukama se chopí mých koulí. Každou z nich sevře mezi svůj palec a ukazováček. “Mám spoustu snů.” Trochu mi je stiskne. “Ve většině ty nehraješ.” Stiskne mi je víc. “Třeba v tom, kde ležím nahá na zádech támhle na tom stole, hlavu mám přes jeho hranu. Nohy mám roztažené a přivázané k tomu železu nad ním. Za ruce a za krk jsem k tomu stolu připoutaná.” Zesiluje stisk. Na chvíli se odmlčí. Přemýšlím, jestli mohla zaznamenat mou erekci milosrdně ukrytou pod džínami. “Dívám se na žalud kývající se těsně před mýma očima a cítím, jak mi někdo roztahuje prstama kundu.” Stále se mi dívá zpříma do očí. Z jejího pohledu nedokážu lautr nic vyčíst. Mačká stále víc. První paprsek bolesti opustil šourek a zabodl se mi někde do oblasti bederní páteře. Nepovolujíc stist pokračuje. “Přibližuje se. Nutí mě otevřit pusu. Celou ji zaplní.” Povolí stisk. Levou rukou sevře můj šourek u kořene a prohlíží si ho. “Pak pokračuje hlouběji.” Uhodí mě do koulí pěstí. “A ještě.” A znovu mě uhodí. To už mě donutí slabě zavýt. “A ještě dál.” Další rána. “Začíná mi přirážet do krku. Tam, zpátky, tam, zpátky.” Nemilosrdně mi do nich buší dál. Mluví stále hlasitěji. “Dovnitř, ven, dovnitř, ven, dovnitř, ven.” Další rány pěstí mi ničí koule. Cítím pot na čele, rozostřuje se mi zrak. Hltá mě pohledem zarytým do mých očí. “Dovnitř!” Rána. “Ven!” Druhá. “Dovnitř!” Rána. “Ven!” Ještě jedna. “Dusím se a natahuje mě.” Zmáčkne vší silou mé koule ve svých dlaních. Přiblíží svůj obličej těsně k mému, ani na okamžik neodvrátí pohled. “Já ho chci spolknout, sníst. Chci ho v sobě, i když je to nepříjemný.” Drtí mi koule v rukou, mne je silně mezi prsty. “Chci mu dokázat, že to zvládnu. Že mě mrdal do krku. Že se mi tam udělal.” Lapu po dechu. Peru se s bolestí silou. Jsem jako struna, jedna velká svalová kontrakce. Pouta se mi zařezávají do zápěstí, jak je rvu od sebe. Vidím ji před sebou v takovém fialovém oparu. “Nechává mě tam ležet s přetékající pusou a bolavým krkem.” Uvolňuje sevření a pouští má varlata. “Ty hraješ v jiných snech.” Dívá se na mé koule. “Teď se otoč.” Zbavuje mě pout. “Až mě zítra odpoledne nezastihneš nahoře, přijď rovnou sem. Teď jdi a na chodbě si to hned za dveřmi udělej na podlahu.”

Leonard Sacher avatar
Leonard Sacher
důvěra * spolehlivost * slušnost * empatie * zodpovědnost * diskrétnost * úcta * femdom * S/M * kožené oblečení * biče * ballbusting * cbt * kozačky * rukavice * facesitting * spanking * bičování * fackování * plivání * procházky * nákupy * rákoska * pouta * bolest