Když fantazie vypráví, jak ji to bavilo

Povídka se celým názvem jmenuje ‘Když vám vaše masturbační fantazie vypráví, jak ji to bavilo’ a je třetí v řadě.

Vrátili jsme se s Martinou do pokoje. Ona ještě stále červená ve tváři, rozjařená, i když se zřetelnými známkami únavy, já do půl těla nahý se zády v jednom ohni.

Martina se spokojeně svalila do křesla, já si ustlal na studené podlaze u jejích nohou a zcela podvědomě a automaticky jsem se začal věnovat jejím kozačkám. Uchopil jsem jednu z nich rukou za patu a kotník, druhou jsem položil přes její špičku a ústa jsem lačně přisál k jejímu nártu. Zavřel jsem oči.

“Panebože, tohle jsem strašně potřebovala,” začala Martina. “Takhle někoho seřezat. Představovalal jsem si to mockrát. Každou jednotlivou ránu. Sílu. Místo, kam dopadne. Záškub těla. Výkřik.” Poslouchal jsem ji se zavřenýma očima, zasypával její botu polibky a hltal její slova. To, co se stalo dole, byl pro mě zásadní zážitek. Moje vysněná Martí se stala skutkem. A zdá se, že také jí to nepřineslo málo.

Zvolna svlékne kožené rukavice, které měla celou dobu na rukou, a hodí je na zem přede mne. Dívám se na ně. Cítím teplo, které z nich sálá. Hrábne rukou do misky s mandlemi v čokoládě, kterou má na dosah, a s plnou pusou pokračuje.

“Zkoušela jsem to na svý kluky a milence. Jestli bych je mohla zmlátit. Většinou z toho měli tak akorát srandu. Nechtěli to dělat.” Vyprostí nohu z mého sevření a poliží si ji na má záda. Pálí to.

“Pěkně jsem tě zmalovala. Máš tam fialový pruhy jeden přes druhý.” Nakloní se nade mne. “Tady ti teče krev.” Sáhne prstem. Olízne ho. “Horká a sladká. A tady, tady a tady taky.” Cítím šrámy po celých zádech, na bocích, na krku, něco na břiše a hrudníku. Ale hlavně na zádech. Cítím tam horkost, napětí. Jako by mi cukala kůže. jako když s pokřupáváním chladne rozpálená kovová nádoba.

“Jen jeden mi to dovolil. Dokonce přinesl bič.” Chvíli přemýšlí. “To nemusel. Měla jsem jeden ve skříni. Vlastně ho tam mám pořád.” Já se zatím ujímám její druhé nohy. Jezdím jazykem nejprve po jejím nártu, pak po holeni, po lýtku, olížu kotníky, snažim se tlačit, aby hmatem cítila mé zaujetí, mé nadšení. “Svlékl se, stoupl si k oknu, zády ke mně. Ruce položil na parapet. Pamatuji si, jak mu vzrušením a strachem tepaly žíly na krku.” Sundavá nohu z mých zad a pokládá ji na podlahu. Lehám si na záda na zem a ona pokládá obě nohy na můj hrudník. Začínám je hladit rukama. “Já jsem byla úplně bez sebe trémou. V ruce bič a před sebou nahatýho chlapa. Chvíli jsem nevěděla, co teď. Pak jsem ho začala mlátit a už to bylo dobrý. Skučel, sténal, ale nekřičel. Chtěl mi ukázat, kolik vydrží. Jenomže mě to nebavilo. Čím dál víc. Chodila jsem s ním. Chtěla jsem s ním mít děti. Došlo mi najednou, že mu nechci tohle dělat.” Vstane a chodí po místnosti. Bezmyšlenkovitě párkrát tleskne dlaněmi o sebe. “Nešlo to. Říkal, že to nevadí. Ale už to nešlo. Po tom už to nešlo. Nic. Rozešli jsme se.” Zni trochu naměkko.

Vrací se ke mně a sedá si zpátky do křesla. Sáhne do misky s mandlemi. Hrst si jich dá do úst. Nabere druhou a dlaň položí na svá stehna. “Na,” nabízí mi. Opatrně a něžně zobu mandle v čokoládě z jejích rukou. “S tebou to je jiné. Nic k tobě necítím. Dokázala bych tě ignorovat. Dokázala bych s tebou šukat, kouřit tě. Dokázala bych tě nenávidět. Kdybych chtěla. Dokázala bych ti sprostě vynadat, poplivat tě, pochcat, zkopat. Nechodím s tebou.” Snědl jsem poslední mandli a chystal se opustit její klín. Položila mi dlaň druhé ruky do týla a naznačila mi tak, že si to nepřeje. Zůstal jsem obličejem přitisknut k jejím stehnům. Cítil jsem její vůni, tu syntetickou, tu přirozenou i tu nejpřirozenější.

“Tebe jsem dokázala seřezat naprosto bez výčitek. Nechtěla jsem nikdy přestat. Chtěla jsem zbičovat celý povrch tvého těla. Tvá kůže rudla mými ranami a já se snažila zbarvit všechna místa, která jsem dosud nezasáhla. A pak ještě jednou. Pruhy naskakovaly. Nejprve jasně rudé, pak tmavly a vystupovaly nad povrch. Chtěla jsem ti jich udělat co nejvíc.” Vzpomínám na tu chvíli. Obecenstvo od té scény nemohlo odlepit oči. Dámy sahaly pro své biče a nervózně si s nimi pohrávaly. Na jejich partnerech bylo vidět vzrušení a touha být na mém místě. A já i teď začínám cítit, jak mi už po tak krátké chvíli chybí ty pocity, které jsem prožíval. Klečel jsem na všech čtyřech na osvětleném pódiu, Martí, ta křehká a nevinná dívka z mých snů stála nade mnou s bičem v ruce. A vší silou a bez slitování mne tím bičem několik dlouhých minut mlátila hlava nehlava. Myslím, že jsem ke konci už řval bolestí docela nahlas. Když jsem se pak potácel mezi stolky zpátky k naším místům, zaznamenal jsem pár obdivných pohledů ke mně. Ale také daleko víc zamilovaných pohledů k Martině.

“Chtěla jsem tě bičovat až do konce světa. Nic jiného pro mě neexistovalo. Jen tvoje mučené tělo a můj bič. Bič, který mi těžkl v ruce a stával se stále ničivější zbraní. Chtěla jsem vidět tvou krev, tvou potrhanou kůži. Chtěla jsem tě vidět kroutit se bolestí, sténat, vzlykat, brečet, pak kříčet a nakoneč řvát bolestí, kterou ti způsobuji. Chtěla jsem, abys mě prosil o slitování. A já bych ho pro tebe neměla. Bičovala bych tě, dokud by mé vzrušení neopadlo.”

Její řeč mne stále silněji nutila požádat ji, abychom se dolů ještě jednou vrátili. Teď hned. Aby mě, nedbajíc o to, v jakém stavu už teď moje záda jsou, připoutala ke sloupu a dál mě bičovala. Byl jsem bez sebe vzrušením, chtěl jsem umřít rozkoší. Chtěl jsem pro ni udělat cokoli, abych pro ni mohl za odměnu trpět. Strašně jsem se zamiloval do jejího syrového, přirozeného sadismu a do toho, jak ochotně se mu vzdávala. Byl jsem bez sebe štěstím.

Znovu a znovu jsem si promítal pocity a zážitky dnešního večera. Vracel jsem si emoce, snažil se je znovu prožívat. Usilovně jsem si vybavoval každý detail. Její tělo, její pohyby, zvuky, které vydávala. její vzrušení.

Zvedl jsem opatrně hlavu. Pohlédl jsem zamilovaně do její tváře. Měla zavřené oči. Panenky se jí pod víčkama divoce mlely. Zrychleně oddychovala. Spala. Položil jsem hlavu zpět do jejího klína a myslel jen na ni.

Leonard Sacher avatar
Leonard Sacher
důvěra * spolehlivost * slušnost * empatie * zodpovědnost * diskrétnost * úcta * femdom * S/M * kožené oblečení * biče * ballbusting * cbt * kozačky * rukavice * facesitting * spanking * bičování * fackování * plivání * procházky * nákupy * rákoska * pouta * bolest