Dívčí koulování

Karin, moje kamarádka a milenka pohrdající tvory, kteří nemají vaginu, Martina, ta holka, co prodává rukavice a čirou náhodou díky mně při té své nudné práci zjistila, jak úžasný je to pocit uhodit pěstí chlapa do koulí, a já jsme se rozhodly, že si uděláme dámskou jízdu. Každá si přivedeme svého figuranta a společně se vyřádíme na jejich koulích. Můj figurant bude Michal, Karin jsem dohodila toho maníka, co prodává boty a nemá zákaznicím za zlé, když si je vyzkouší na něm, Martina překvapila vlastní akvizicí, majitele svého obchodu; evidentně vztah na celý život.

Večírek proběhne v mučírně, kde jsem Karin ukázala Michala. Připravily jsme si pomůcky, které nám zajistí, že budeme mít varlata neustále k dispozici. Každý figurant dostane na koule svou dřevěnou pracovní desku. Deska je čtvercového tvaru a figurantovi zakryje střed těla od stehen po břicho. Uprostřed má kruhový otvor, kterým se protáhne na druhou stranu jeho penis a varlata. Penis se pak k desce připoutá provazem, který se proplete mezi dvěma řadami kovových oček připevněných hned u otvoru. Deska se pak figurantovi připoutá k tělu třemi řemeny, jedním okolo pasu a dvěma kolem stehen. Figuranti budou mít po celou dobu večírku ruce spoutány za zády, na nohou budou mít pouta spojená krátkým řetězem. Na hlavách budou mít kožené kukly zakrývající celý obličej včetně očí a pod nimi v ústech roubíky. Na krku obojky.

Naším dres-code bude kůže. Jedině. Jsme v ní sexy, šmrncovní, jsme v ní krásné a jsme v ní nadržené. Dohodly jsme se na kozačkách, kožených minisukních, bílých halenkách a, jak jinak, rukavicích. Tuhle výbavu jsme každá doplnila koženým pláštěm v délce ke kotníkům a párkrát jsme se společně prošly městem. Pokaždé jsme se po očku kochaly užaslými pohledy a spadlými čelistmi. A pokaždé to skončilo divokou šukačkou všech tří zůčastněných.

A večírek začíná v osm. Na mně je připravit hračky. Spoléhám na vybavení mučírny, ale přesto ještě po cestě nakupuji pár svíček a sirky, pár metrů slabé šňůry, pár lahví vína a nějaké ňamky. Pracovní desky pro figuranty máme připraveny na místě. Na Michalovi jsem už minulý týden jednu vyzkoušela. Je potřeba nejprve protáhnout postupně obě varlata – chytit do smyčky ze slabého provázku a provléct otvorem, poté to samé s ptákem. Navíc máme pro pracovní desky připraveny i základny: Základnovou desku s plochou o něco větší, než je pracovní deska, se dvěma bočnicemi. Figurant si lehne na záda, střed desky má pod zadkem, bočnice podél těla, jeho pracovní deska spočívá na nich. Horní hrana bočnic je upravena tak, že do nich pracovní deska parádně zapadne a zůstane na místě, ať se děje, co se děje.

Svého figuranta si každá z dam připraví sama ve vedlejší místnosti a přivede na řetězu do hlavní místnosti, kde ho odloží vkleče u jedné ze stěn. Řetěz pak připevní ke kruhu ve stěně nad figurantovou hlavou.

Jako první svého figuranta přivedla Karin, můj figurant přišel vzápětí. Teď už oba klečí u stěny. Ruce spoutány, ústa umlčeny, oči oslepeny. Visící koule opřené o pracovní desku vydané na milost našemu krutému sadismu. Dívám se na ně, hlavu Karin v klíně, můj klitoris v jejích ústech. Vychutnává mě jako bonbón.

Slyším Martinu, jak přichází se svým figurantem a připravuje ho k večírku. Už ho přivádí a přivazuje ke stěně. Přechází k polici s nástroji. Vybírá. Zkouší pružnost, váhu. Konečně se rozhodla pro kožený jezdecký bič. Vrací se ke klečícím figurantům. Karin, zvědavá, co se bude dít, se přestane věnovat mému přirození a otočí hlavu k Martině. Ta se blíží ke svému figurantovi s jezdeckým bičem v ruce.

„Počkej!“ Přerušuje Karin. „Nejdřív mého.“
Martina ukáže na prostřední ze tří klečících postav bičem a podívá se tázavě naším směrem
„Jo, toho,“ řekne Karin, nespouštějíc oči ze svého figuranta a Martiny, která zvedne svůj bič a praští zoufalce přes obnažená varlata.
Karin slastně přivře oči, zakloní hlavu a její ruce mizí v jejím klíně, zatímco místnost zaplní zoufalé zavytí týraného figuranta. Cítím, jak vlhnu.

Když řev utichne, já i Karin jako na povel vyrážíme k řadě figurantů s biči v rukou.
Večírek právě začal.

Leonard Sacher avatar
Leonard Sacher
důvěra * spolehlivost * slušnost * empatie * zodpovědnost * diskrétnost * úcta * femdom * S/M * kožené oblečení * biče * ballbusting * cbt * kozačky * rukavice * facesitting * spanking * bičování * fackování * plivání * procházky * nákupy * rákoska * pouta * bolest