Dívčí koulování - 2. díl

Toto je pokračování článku Dívčí koulování.

Už když jsem o tom plánu poprvé slyšel, vytěsnil mi z hlavy všechno ostatní. Ballbustingové peklo tři na tři. Přišla s tím jednou večer po krásné společné akci. Koule mě krásně bolely, vnitřnosti jsem měl sevřené. Na podlaze před sebou loužičku svého spermatu, trochu toho bylo i na jejích botách. Byla ještě červená v obličeji, zadýchaná, vzrušená, sálalo z ní teplo. Potila se. Byla krásná.

“Víš, tohle, co děláme, je hrozně krásný. Ale mně na tom chybí dvě věci. Nikdo nás u toho nevidí. A já jsem herečka, exhibicionistka. Já chci publikum, já chci obdiv, já chci užás. A taky to chci vidět zvenku. Dívat se na jiný pár, jak dělá to, co my.”
“Tak se půjdeme někam srazit.”
“Nechci hrát cízí noty.”
“Tak si uděláme sraz sami.”
“Jo. Dva, tři páry. Vezmu Karin.”
Zacukalo mi v těle. Karin je roznětka, katalyzátor, uragán, vyvalené dveře od blázince, pytel blech, neskutečně svůdná sadistická lesbická bestie, nedostižná divoká kočka s drápama neustále připravenýma seknout.
“A možná Martinu.”
To nevím, kdo je, ale je mi to jedno.
“Říkalas páry.”
“Jo, každá si přivede jedny koule. Svůj pytel. I s chlapem, samozřejmě. Figuranta.”
Chvíle klábosení na tohle téma se zvrhla v prudkou soulož.

A v soulož se změnilo každé setkání, kdy jsme o tom spolu začali mluvit. Zdálo se, že nás ta představa fascinuje.

“Dneska chci vyzkoušet pracovní desku. To je tohle.”
Vybalila přede mě dřevěnou desku s dírou uprostřed.
“Prostrč tím ptáka a koule.”
“Tos koupila jako hlavolam v hračkárně?” Zeptal jsem se po několika marných pokusech dostat se celým nářadím skrz úzký otvor.
“To jsem tušila. Ukaž.”
Protáhla mi otvorem jedno varle, tak tak prošlo. Pak druhé a nakonec ptáka.
“Geniální.”
“Dík.”
Z druhé strany desky byly připevněny kožené řemeny s přezkami. Upevnila mi je. Dva kolem zápěstí, jeden kolem pasu, dva kolem stehen. Párkrát se kolem mě zamyšleně prošla. Zmocnil se mě úžasný pocit. Ta holka je dokonalá. Vymyslela způsob, jak si dokonale zpřístupnit má varlata a penis, aniž bych měl nejmenší šanci se jí jakkoli bránit.
Odněkud přitáhla ještě jednu desku. Dvě prkna kolmo k ní tvořily jakési bočnice.
“Zkus si do toho lehnout na záda.”
No, byl to takový koordinační oříšek, ale na konci dost málo důstojného manévru jsem spočíval na zádech, deska, jíž byla protažena má varlata s penisem, spočívala na těch dvou krajních prknech, takže celá sestava připomínala děravý konferenční stolek s ozdobou uprostřed.
“Tak to je přesně to, co jsem chtěla.”

Podrobný plán po několika etapách postupného rozvoje se pak ustálil do účasti tří figurantů od začátku do konce připoutaných k pracovním deskám, s roubíky v ústech a koženými kuklami na hlavě. Figuranti budou tedy okolní svět vnímat pouze přes bolest ve svých varlatech, pokyny, nadšené výkřiky a bujarý smích svých trýznitelek, bolestivé sténání a vytí ostatních figurantů.

Ta představa mě šíleně vzrušovala a současně nekonečně děsila. Nemohl jsem se dočkat.

Nastal den D a hodina H a něco a já klečel ve sklepě zaslepen, umlčen a znehybněn, vydán napospas těch tří bestií. Veronika, byla ve chvíli, kdy mne připravovala, oblečená v kozačkách, kožené minisukni a nádherném koženém plášti až na zem. Ostatní dámy jsem neviděl, ale vycházeje ze znalosti Veroniky předpokládám, že se jejich oblečení nebude lišit. Kolem sebe tuším přítomnost dalších dvou figurantů. Podle toho, co mi je známo, tu tedy klečíme vedle sebe tři totálně znehybnění zoufalci s koulemi bojovně a zároveň bezmocně vystrčenými vpřed před třemi tuplovanými kruťaskami, které se budou předvádět, která z nás dokáže vyloudit silnější zavytí.

A už je to tady, bojovník po mé pravici otevírá skóre táhlým zaječením, které se ozve bezprostředně po úderu kdoví čím do, asi víme čeho. Laťku nasadil vysoko.Do jeho zavytí se ozve klapot dvou párů podpatků. Pak mi na chvíli zhasla světla, protože jsem sám dostal pěknou šlupku přes obě koule. Odhaduji, že bičem. Kdybych to viděl zvenku, asi bych nedokázal odtrhnout oči, ale teď bych u toho raději nebyl. Bojím se sesout se připoután k té desce k zemi, takže celkem hrdinsky zůstávám na kolenou, ale začínám chápat, že večírek bude divoký.

Už začínám rozeznávat, že neřvu bolestí do roubíku sám. Kolega po levici si zakřičel se mnou. A hned dostal další příležitost k novému zavytí. Hned po něm kolega vpravo a poté já osobně. Takhle na nás dámy chvíli hrály jako na zvláštní folklorní hudební nástroj a evidentně si to užívaly. Na mě začínaly jít po pár ranách mrákoty, takže jsem byl rád za krátkou přestávku, která nadešla.

Dámy se od nás vzdálily a vzápětí jsem ucítil cigaretový dým.

“Tak to by šlo,” slyším tu mrňavou krásnou Karin. “Teď si je položíme a projdeme se jim po koulích. Jo, Niko?”

Leonard Sacher avatar
Leonard Sacher
důvěra * spolehlivost * slušnost * empatie * zodpovědnost * diskrétnost * úcta * femdom * S/M * kožené oblečení * biče * ballbusting * cbt * kozačky * rukavice * facesitting * spanking * bičování * fackování * plivání * procházky * nákupy * rákoska * pouta * bolest