Desetiboj

Odpočíval jsem s hlavou v Martinině klíně, poslouchal jsem, jak oddychuje. Dával jsem si pozor, abych ji nevzbudil Jen velmi zlehka jsem hladil kozačky na jejích nohou. Probudila se asi za hodinu. Vstala a odešla do koupelny. Rozhodl jsem se nechat jí soukromí. Zkontroloval jsem, že nic nepotřebuje a v nejbližší půlhodině potřebovat nebude a přesunul jsem se do své části apartmá, kde jsem se pokusil dát také trochu dohormady.

Organizátoři připravili na večer akci, kterou nazvali desetiboj. Ten má probíhat tak, že budou jednotlivé páry rozděleny. Žena i muž budou přecházet mezi stanovišti, kde se pokaždé setkají s jiným protějškem. Představuji si to jako pohyb v kruhu. Dámy se pohybují po, muži proti směru hodinových ručiček. Ale ta představa není správná, protože to bychom se s Martinou museli na dvou stanovištích potkat. Jenomže pořadatelé mě se smíchem ubezpečili, že se to nestane. Jaké konkrétní aktivity se mají na jednotlivých stanovištích odehrávat, nám pořadatelé odmítli prozradit.

Měli jsme možnost odmítnout účast. Organizátoři nechtějí nutit páry do výměny partnerů, někomu to nemusí vyhovovat. Martina mi řekla, že ona si ráda podá i další kus masa, a co se bude dít se mnou, je jí prý jedno. A protože ona do toho jde, jdu do toho já prý také. Přemýšlím, jestli je v hotelu přítomen někdo, s kým bych měl problém akčnit. S potěšením shledávám, že mě nikdo nenapadá. A co takhle opačně: Těším se na některé dámy víc než na jiné? No jasně že ano! A dal bych jim přednost před Martinou? Ale no tak.

Osprchovaný, navoněný se hlásím u Martiny. Má mokré vlasy. Hrozně jí to tak sluší. Převlékla se a teď si ještě upravuje nehty. Omlouvám se jí, že musím jít. Mužské poloviny párů mají sraz o patnáct minut dřív. Odcházím na brífink

Řeči se ujímá slečna recepční. Odvedou nás jednotlivě na stanoviště, kde bude každý z nás připraven pro dámu, která se s ním aktivity na daném stanovišti zúčastní. Dáma se po svém příchodu muži ukáže, Ten tak bude vědět, která z dam u něho právě je. Se svými partnerkami se, jak už mě informovali, na žádném stanovišti nesetkáme. Na každém stanovišti strávíme patnáct minut. Pak dámy odejdou a my budeme převedeni na další stanoviště, kde budeme připraveni pro další dámu. Tak to vypadá super. A jaká jsou ta stanoviště? Aha. Tak my se to prý pokaždé dozvíme až na místě a dámy těsně před vstupem na stanoviště. Rychle si představuji praktiky, které nesnáším, nezvládám, nemám rád nebo nechci dělat s každým. Doufám, že mám s autorem programu co nejpodobnější vkus.

A to už ke mně přistupuje moje průvodkyně, dosud stojící u stěny v řadě s ostatními. Vysportovaná třicátnice s krátkými vlasy a přísnou vizáží. Měří mě pohrdavým, zlým pohledem. Na sobě legíny a jezdecké boty, bílé tílko, koženou bundu, rukavice. V rukou obojek s vodítkem a kovová pouta. Každý z nás má takto přidělenu svou osobní dozorkyni. Každý z nás dostane želízka na ruce za zády, na krk obojek, za který je odvlečen pryč. Mě moje dozorkyně táhne na vodítku do nejvzdálenějších dveří. V malé místnosti stojí nízká dřevěný kůl. Má dozorkyně mě přivádí až těsně k němu a nařizuje mi kleknout. Uvolňuje má zápěstí, ale hned vzápětí je poutá koženými řemeny ke kůlu, který mám hned za zády a který zasahuje až nad má ramena. Těsně pod jeho vrcholem je oko, ke kterému dozorkyně připevní obojek na mém krku. Dalším řemenem připoutá můj trup ke kůlu v pase a poslední dva řemeny se postarají o mé nohy těsně nad kotníky.

Má dozorkyně zkontroluje své dílo, postaví se přede mne a úsečnou němčinou na mě štěká pokyny. Vysvětluje mi, že toto o stanoviště je fackovací. Dáma, která zanedlouho přijde, mne bude bít přes tváře podle svého uvážení. Vyžádá si mé potvrzení, že jsem jí rozuměl, a nechává mě o samotě.

Ta představa se mi líbí. Konečně, mám rád, když mě dáma fackuje. Nemusím to nějak bezohledně, ale je to pro mě sexy. Jo, mám to hodně rád.

Dveře se otevírají. Do místnosti vstupuje moje bývalá žena. Tak to nám to začíná pěkně.

Leonard Sacher avatar
Leonard Sacher
důvěra * spolehlivost * slušnost * empatie * zodpovědnost * diskrétnost * úcta * femdom * S/M * kožené oblečení * biče * ballbusting * cbt * kozačky * rukavice * facesitting * spanking * bičování * fackování * plivání * procházky * nákupy * rákoska * pouta * bolest