Ballbusting s Madam Cat

Už to trvá moc dlouho. Pořád tady jen píšu své masturbační fantazie. Nechce to přejít. Ta jedna slabá akce před dvěma měsíci nepomohla. Chtělo to silnější zážitek. Dlouho jsem hledal, komu se svěřit. Měl jsem okruh jmen, která vedu v patrnosti. Dámy, které mne v určitý čas zaujaly natolik, že jsem zatoužil poznat je osobně. Madam Cat byla jednou z nich. Obrátil jsem se na ni loni z kraje zimy, ale nakonec jsem se na setkání domluvil rychleji s Lucií Arztin a vůbec toho nelitoval.

Včera jsem Madame Cat zavolal abych si domluvil schůzku. Sympatický hlas s lehkým jihoslovanským přízvukem, příjemné vystupování. Vykala mi. Řekl jsem, co mě zajímá, ona položila pár otázek. Dohodli jsme se na času a ceně. Ve dveřích mne uvítala pohledná mladá dáma s milým úsměvem, který jí skoro ani na okamžik nezmizel z tváře. V kozačkách, jak jsem si přál, v krátké kožené sukni. Na podpatcích tak o tři až pět čísel vyšší než já. Ještě jsme drobně doladili instrukce a začala erotika. Madame Cat byla po celou dobu abnormálně empatická. Přestože jsme se viděli poprvé, stalo se mi jenom párkrát, že jsem vypadl z rytmu a potřeboval nahodit zpátky na koleje.

Vyhovovalo mi, že Madame Cat vůbec neměla potřebu tlačit mě na zem, dokazovat, kdo tu má vládu. Nemám rád, když se mě dominy pokoušejí přetlačit. Buďto je v nich něco, co si zaslouží obdiv a submisi, nebo se s tím nedá nic dělat. Ono to vlastně z tohoto pohledu vypadalo slibně už ve chvíli, kdy jsem ji varoval, že ve mně že suba mnoho není, a ona na to odvětila v tom smyslu, že je to dobře, že raději pracuje s masochisty.

Začali jsme lehkým očutáváním vkleče. Vpíjel jsem se očima do přirozené krásy Madame Cat a ohýnek ve mně si liboval. Pokračovali jsme vkleče na čtyřech a já jsem sledoval tanec jejích nohou za sebou. Dala mi jich pár opravdových, odpojovacích. Užil jsem si odcházení bolesti, ale překvapivě to nějak nebylo ono. No, snad to ještě přijde.

Zkusili jsme pár kopnutí zpředu ve stoje, ale na to jsem zatím neměl otáčky. Přesunuli jsme se tedy k bytelnému luxusnímu kříži na stěně. Připoutala mi rozpažené ruce. Nastala první nirvána toho dne. Cat si stoupla těsně přede mě, kopala mne střídavě kolenem a střídavě se ke mně tiskla. Bylo to k ukňourání. Mít krásné tělo té nádherné sadistické dívky tak na dosah a současně tak daleko.

Potom zase na čtyři a zezadu. Už jsem měl trochu dost a bylo to znát. Dali jsme tedy odpočinkový leh na zádech, plácání pytlíku dlaní, cvrnkání. Moc mě to nebavilo. Cat si sedla na mé břicho. Ten pohled na ni mě vrátil do hry, ale na mačkání varlat v prstech jsem se ani tak nenapojil a tupě ho protrpěl, aniž bych si ho trochu užil.

A začalo se zase kopat. Požádal jsem Madame Cat o snížení intenzity. Věděl jsem, že při pravidelných ranách se zase pomalu dostanu do hry. To se také stalo a já s překvapením a hrdostí zaznamenávám, jak přírazy pánví a pohledem žádám Madame Cat o větší a větší rány. A mezi těmi tvrdými jsem si všiml, že jsem přepnutý z režimu rána-pád-svíjení do režimu rána-chci další! Jooo, tak tohle jsem nečekal. Cítím ohromnou vděčnost. Mazlím se s jejími kozačkami, líbám ty šikovné nohy a říkám Madame Cat, že to co dnes s ní už jsem dlouho necítil.

A nakonec se to stalo. Stojíme naproti sobě, já s nohama doširoka roztaženýma, jednou rukou si přidržuji ptáka. Madame Cat mě kopne. Pak ještě jednou, víc, pak ještě a nakonec hodně. Jdu k zemi. A hned vstanu. A znovu. Několik kopanců, podlaha. A znova. A teď už ani na u zem nemusím. Jdu se jen mazlit s těma nohama, užaslý, co se to děje. Tohle ustát byl můj sen na roky dopředu! Znova si stoupnu. Mám trochu pocit, že Madame Cat se tohle taky líbí. Možná jsem zahlédl i uznalý pohled. Tak teď už to chci fakt hodně. Je to k zešílení. Krásná žena v kozačkách stojí přede mnou a kope mě mezi nohy.

Šťastný a vděčný nakonec klečím před ní a snažím se si to rukou udělat. Není to snadné, dost jsem ztratil citlivost. Madame Cat se ke mně sklání a klade mi ruku na tvář. Nějak došlo k tomu, na co jsem začal v tu chvíli myslet, a začne mě fackovat přes tváře. Půjde to. „Teď prosím ještě kopat.“ A do pěti kopanců je moje bryndání venku.

A já hledám realitu, která si dneska vzala volno. Teď mám zase na chvíli z čeho žít. Madame Cat, mockrát děkuji a určitě se ještě mockrát stavím.

Leonard Sacher avatar
Leonard Sacher
důvěra * spolehlivost * slušnost * empatie * zodpovědnost * diskrétnost * úcta * femdom * S/M * kožené oblečení * biče * ballbusting * cbt * kozačky * rukavice * facesitting * spanking * bičování * fackování * plivání * procházky * nákupy * rákoska * pouta * bolest